RSS

Vahur Kersna. Ei jäta elamata

13 jaan.

Ei jäta elamataIlmunud: V. Kersna, 2014

„Saatus asetab Eestis iga päev 20 inimest sarnasele maailmalõpulävele… „

„… Keegi pole jäänud ilmasambaks, kuid see ei pea ju juhtuma homme või ülehomme. Äkki koguni mitte aasta pärast? Eriti veel, kui sul on, mille või kelle nimel kesta.“

See ei ole hale raamat haigusest, vaid pigem võitlusest, suurest elutahtest, tohutult positiivne, täis soovi anda endast veel lähedastele ja maailmale ning usku endasse, meditsiini ja homsesse päeva. See raamat on toeks neile, keda on tabanud kuri saatus, kuid kes ei pea sellega leppima. Nagu ütleb Kersna ise – kui on kelle või mille nimel kesta.

See raamat näitab teed, pakub tuge ja annab lootust mitte ainult tõveohvrile, vaid ka kaasteelistele, kelle toetus on ülioluline. See raamat on eesmärgikindlusest, iga kingitud päeva mõtestatud läbielamisest, suurest ja toetavast armastusest.

Võib ju öelda, et kõik ei ole järeletehtav, et igaühele pole antud selliseid võimalusi, et kõik ei ole avaliku elu tegelased. Aga olgem ausad: kõik on kinni meie oma peas, meie valikutes, meie usus endasse ja homsesse. Raamatu lõpus ütleb Kersna isegi, et ta eesmärk ei ole õpetada kedagi „õigesti“ elama, vaid et tema kogemused ehk võiksid inspireerida „isiklikul rajal“ ning ta soovitab suhtuda kirjapandusse loominguliselt, endale sobivalt. Tsiteerides autorit:

„See on sinu elu. Arstid, sõbrad, lähedased, nõiad, sensitiivid, nõustajad, kaardimoorid, pastorid ja psühholoogid – kõik võivad sind aidata. Aga otsused teed ja ellu viid sina.“

Väga julgustav, toetav ja lootust andev kirjatöö.

 

Vaata leidumust e-kataloogist ESTER

 

Vahur Kersnalt on ilmunud ka raamat “7×7”
Vaata leidumust e-kataloogist ESTER
Loe e-raamatukogust ELLU

 

Maimu Johannson
Paepealse raamatukogu
raamatukoguhoidja

Advertisements
 
 

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: